Andrzejkowy zawrót głowy...

Zabawy andrzejkowe tuż, tuż. Wieczór ten można spędzić przy wróżbach i laniu wosku w domowym zaciszu z przyjaciółmi albo bardziej „energetycznie”  na klubowej imprezie. Można także wybrać się na koncert albo spędzić kulturalny wieczór w teatrze czy operze. Starałyśmy się  znaleźć propozycje dla rozmaitych andrzejkowych opcji, a wy zadecydujcie, co wam się najbardziej podoba. Udanej zabawy! :)

Wieczór z przyjaciółmi:
Noc w klubie:
 Wieczór w teatrze, operze...Jeśli natomiast brak wam czasu na bieganie po sklepach a do imprezy andrzejkowej lub innego wyjścia zostało zaledwie kilka godzin, pamiętajcie o klasycznej stylowej małej czarnej która zawsze prezentuje się znakomicie. Nie ważne gdzie jesteś - w niej zawsze wyglądasz idealnie, ubrana adekwatnie do okazji.

Jeśli impreza to - makijaż.  Najlepiej wystrzałowy, który wyróżni was spośród tłumu. Wykonacie go z pomocą niezawodnej paletki NAKED marki Urban Decay. My na takie wyjścia szczerze polecamy tę wersję:
Zobaczyć w pełni jej lśniące odcienie oraz inne wersje możecie na stronie SEPHORA.    
 
  
   

1 komentarze:

  1. Pierwsza propozycja najbardziej przypadła mi do gustu!

    OdpowiedzUsuń

 

O NAS

A&J Uwielbiamy bawić się modą, odkrywać ciekawe zakątki świata, zdrowo i smacznie jeść. Tutaj chcemy podzielić się z Wami kawałkiem naszego świata :)